KAMPIOENEN N.N.K.B.

PERSOONLIJK HEREN
Jaar Naam Club Plaats   Jaar Naam Club Plaats
1892 / 1899 Onbekend       1964 H.Heerlien Struve Sappemeer
1900 J.v.Eerde       1965 J.Schuur Struve Sappemeer
1901 / 1906 Onbekend       1966 H.Heerlien Struve Sappemeer
1907 H.Raad   Wildervank   1967 O.Heerlien Wop Hoogezand
1908 H.Boekhoudt   Groningen   1968 H.Heerlien Struve Sappemeer
1909 E.Kolk   Groningen   1969 O.Heerlien Wop Hoogezand
1910 S.Geertsema   Groningen   1970 H.Heerlien Struve Sappemeer
1911 S.Wigboldus   Groningen   1971 J.Kloosterhuis Mac Winschoten
1912 S.Wigboldus   Groningen   1972 H.Bos Dussel Sappemeer
1914 J.Reilman   Groningen   1973 D.Tamminga Zuidlaren Zuidlaren
1915 B.Bartels   Winschoten   1974 O.Heerlien Wop Hoogezand
1916 L.Hoetjer   Veendam   1975 J.Laphor Struve Sappemeer
1917 L.Lammerts   Groningen   1976 H.Heerlien Struve Sappemeer
1918 S.v.d.Waard   Groningen   1977 J.Ausema Nine Wildervank
1919 J.Jongman   Hoogezand   1978 D.Moorman Wop Roswinkel
1920 R.Vos   Borgercomp.   1979 J.Londeman Struve Sappemeer
1921 S.Wigboldus   Groningen   1980 G.Korthuis Animo Sappemeer
1922 J.Bentum   Wildervank   1981 C.Gort Veendam Veendam
1923 G.Oosthoek   Delfzijl   1982 J.Olthof Dussel Sappemeer
1924 R.Zeef   Zuidbroek   1983 G.Korthuis Animo Sappemeer
1925 G.Smit   Groningen   1984 H.Appeldorn Kanaalstreek Stadskanaal
1926 R.Zeef   Zuidbroek   1985 D.Uildriks Animo Sappemeer
1927 H.Beuker   Stadskanaal   1986 C.Gort Veendam Veendam
1928 J.Bentum   Wildervank   1987 D.Uildriks Animo Sappemeer
1929 G.Engelage   Laude   1988 D.Uildriks Animo Sappemeer
1930 B.Schaap   Hoogezand   1989 D.Uildriks Animo Sappemeer
1931 O.Gorens   Hoogezand   1990 D.Uildriks Animo Sappemeer
1932 R.v.Biessum   Groningen   1991 D.Uildriks Animo Sappemeer
1933 A.Dallinga   Groningen   1992 D.Uildriks Animo Sappemeer
1934 O.Gorens   Hoogezand   1993 D.Uildriks Animo Sappemeer
1935 J.Hoogland   Groningen   1994 D.Uildriks Animo Sappemeer
1936 G.Smit   Groningen   1995 G.Korthuis Animo Sappemeer
1937 J.Leeuwen   Groningen   1996 G.Korthuis Animo Sappemeer
1938 Koevoets   Groningen   1997 D.Uildriks Animo Sappemeer
1939 G.Smit   Groningen   1998 B.Korthuis Animo Sappemeer
1940 G.Smit   Groningen   1999 H.Kasterman Animo Sappemeer
1941/42  niet gekegeld       2000 B.Korthuis Animo Sappemeer
1943 G.Smit   Groningen   2001 B.Korthuis Animo Sappemeer
1944 J.Lippinkhof   Groningen   2002 B.Korthuis Animo Sappemeer
1945 niet gekegeld       2003 B.Korthuis Animo Sappemeer
1946 G.Smit   Groningen   2004 B.Korthuis Animo Sappemeer
1947 D.Tjoebes   Groningen   2005 B.Korthuis Animo Sappemeer
1948 G.Smit   Groningen   2006 B.Korthuis Animo Sappemeer
1949 J.v.Dijken   Oude Pekela   2007 R.Korthuis Animo Sappemeer
1950 R.Zeef   Zuidbroek   2008 B.Korthuis Animo Sappemeer
1951 Onbekend       2009 B.Korthuis Animo Sappemeer
1952 Onbekend       2010 R.Korthuis Animo  Sappemeer
1953 W.v.Kleef   Leeuwarden   2011 J. v/d Meulen Animo  Sappemeer
1954 G.Smit   Groningen   2012 O.A. Slim Acht o/d Lange Zuidbroek
1955 E.Engels Odin Zuidbroek   2013 J. v/d Meulen Alinghoek Drouwen
1956 K.Hoepman Tavenu Hoogezand   2014 A. Lemmen Alinghoek Drouwen
1957 K.Hoepman Tavenu Hoogezand   2015 O.A. Slim Alinghoek Drouwen
1958 F.Kremer "tHail Holtstek Hoogezand   2016 J. v/d Meulen Alinghoek Drouwen
1959 K.Hoepman Tavenu Hoogezand   2017 A. Lemmen Alinghoek Drouwen
1960 O.Heerlien Wop Hoogezand   2018 J. v/d Meulen Alinghoek Drouwen
1961 H.Heerlien Struve Sappemeer   2018 F. Frikken Acht om de Lange Zuidbroek
1962 O.Heerlien Wop Hoogezand          
1963 H.v.Biessum Tavenu Hoogezand          
Recordhouder zijn D.Uildriks en B.Korthuis beiden 10 x bondskampioen 
 
CLUBKAMPIOENEN  N.N.K.B.   HEREN
Jaar Club Plaats     Jaar Club Plaats  
1892 / 1894 Onbekend       1961 Struve Sappemeer  
1895 Lombok Bedum     1962 Struve Sappemeer  
1896 / 1898 Onbekend       1963 Struve Sappemeer  
1899 ZZ Groningen     1964 WOP Hoogezand  
1900 Recht Vooruit Groningen     1965 WOP Hoogezand  
1901 onbekend       1966 Struve Sappemeer  
1902 De Batterij Delfzijl     1967 Struve Sappemeer  
1903 De Batterij Delfzijl     1968 Struve Sappemeer  
1904 / 1905 Onbekend       1969 Tavenu Sappemeer  
1906 Jong Wildervank Wildervank     1970 Dussel Sappemeer  
1907 Jong Wildervank Wildervank     1971 t Hail Holtstek Hoogezand  
1908 Jong Wildervank Wildervank     1972 Struve Sappemeer  
1909 Acht o/d Lange Zuidbroek     1973 Struve Sappemeer  
1910 Acht o/d Lange Zuidbroek     1974 Gooi Raak Winschoten  
1911 Acht o/d Lange Zuidbroek     1975 Gooi Raak Winschoten  
1912 Zonder Naam Groningen     1976 Struve Sappemeer  
1913 Doe Je Best Sappemeer     1977 Struve Sappemeer  
1914 Jong Wildervank Wildervank     1978 Struve Sappemeer  
1915 Veendam Veendam     1979 Struve Sappemeer  
1916 Veendam Veendam     1980 Struve Sappemeer  
1917 / 1918 Onbekend       1981 Animo Sappemeer  
1919 Zonder Naam Groningen     1982 WOP Ter-Apel  
1920 Concordia Wildervank     1983 Cartona Sappemeer  
1921 Veel Hout Groningen     1984 Animo Sappemeer  
1922 Jong Wildervank Wildervank     1985 Animo Sappemeer  
1923 Onat Groningen     1986 WOP Ter-Apel  
1924 Veel Hout Groningen     1987 Animo Sappemeer  
1925 Zuidlaren Zuidlaren     1988 Animo Sappemeer  
1926 De Schuine Plankk Groningen     1989 Animo Sappemeer  
1927 De Batterij Delfzijl     1990 WOP Sappemeer  
1928 De Batterij Delfzijl     1991 Animo Sappemeer  
1929 De Schuine Plank Groningen     1992 Animo Sappemeer  
1930 DTV Groningen     1993 Animo Sappemeer  
1931 Alles t/d Vlakte Ter-Apel     1994 Animo Sappemeer  
1932 Val Om Groningen     1995 Animo Sappemeer  
1933 Doe Je Best Sappemeer     1996 Animo Sappemeer  
1934 Veel Hout Groningen     1997 Animo Sappemeer  
1935 Ons Genoegen Hoogezand     1998 Animo Sappemeer  
1936 Acht o/d Lange Zuidbroek     1999 Animo Sappemeer  
1937 De Schuine Plank Groningen     2000 Animo Sappemeer  
1938 Kios Groningen     2001 Animo Sappemeer  
1939 Onat Groningen     2002 Animo Sappemeer  
1940         2003 Animo Sappemeer  
1941 Soranus Groningen     2004 Animo Sappemeer  
1942 Veel Hout Groningen     2005 Animo Sappemer  
1943 Ons Genoegen Hoogezand     2006 Animo Sappemeer  
1944 Onat Groningen     2007 Animo Sappemeer  
1945         2008 Animo Sappemeer  
1946 Kik Groningen     2009 Acht o/d Lange Zuidbroek  
1947 Acht o/d Lange Zuidbroek     2010 Animo Sappemeer  
1948 Antie Poedel Veendam     2011 Acht o/d Lange Zuidbroek  
1949 Onat Groningen     2012 Acht o/d Lange Zuidbroek  
1950         2013 Alinghoek Drouwen  
1951 tHail Holtsttek Hoogezand     2014 Alinghoek Drouwen  
1952 t Hail Holtstek Hoogezand     2015 Alinghoek Drouwen  
1953 t Hail Holtstek Hoogezand     2016 Alinghoek Drouwen  
1954         2017 Alinghoek Drouwen  
1955 t Hail Holtsttek Hoogezand            
1956 t Hail Holtsttek Hoogezand            
1957 t Hail Holtsttek Hoogezand            
1958 t Hail Holtsttek Hoogezand            
1959 WOP Hoogezand            
1960 Struve Sappemeer            
                 
Recordhouder is ANIMO    zij werden 25 x kampioen
 
PERSOONLIJK DAMES
Jaar Naam Club Plaats   Jaar Naam Club Plaats
1951 Schaap   Hoogezand   1986 I.Bolt Nios Appingedam
1952         1987 J.Korthuis Ado Sappemeer
1953 J.Schrik Gooi Ze Om Hoogezand   1988 J.Korthuis Ado Sappemeer
1954         1989 J.Korthuis Ado Sappemeer
1955 G.Schothorst Niod     1990 G.Jager H-S Sappemeer
1956 S.Hoepman RoRa Hoogezand   1991 G.Jager H-S Sappemeer
1957 S.Hoepman RoRa Hoogezand   1992 H.Niemeijer Ado Sappemeer
1958 T.Wever Holder de Bolder Groningen   1993 G.Jager H-S Sappemeer
1959 G.Nijburg Doe Je Best Sappemeer   1994 J.Korthuis Ado Sappemeer
1960 T.Wever Holder de Bolder  Groningen   1995 S.Groendijk Odan Sappemeer
1961 T.Laphor Ado Sappemeer   1996 G.Jager H-S Sappemeer
1962 G.Winkel Plat Groningen   1997 G.Jager H-S Sappemeer
1963 A.Tent Onder Ons Hoogezand   1998 G.Jager H-S Sappemeer
1964 S.Mulder Odan Sappemeer   1999 G.Jager H-S Sappemeer
1965 T.Wever Holder de Bolder Groningen   2000 L.Kuiper Zuidlaren Zuidlaren
1966 T.Wever Holder de Bolder Groningen   2001 G.Jager H-S Sappemeer
1967 S.Mulder Odan Sappemeer   2002 G.Jager H-S Sappemeer
1968 A.Mulder H-S Sappemeer   2003 G.Jager H-S Sappemeer
1669 T.Wever Holder de Bolder Groningen   2004 G.Jager H-S Sappemeer
1970 J.Winkel H-S Sappemeer   2005 G.Jager H-S Sappemeer
1971 G.Broeders Udi Sappemeer   2006 A de Boer ADO Sappemeer
1972 G.Broeders Udi Sappemeer   2007 S.Wouters DKCD Delfzijl
1973 F.Schreuder Odan Sappemeer   2008 S.Wouters DKCD Delfzijl
1974 T.v.d.Schoot Holder de Bolder Groningen   2009 H. Korthuis Pers.lid Sappemeer
1975 I.Mulder Odan Sappemeer   2010 J. Hulsebos Negen Oogjes Zuidlaren
1976 T.v.d.Schoot Holder de Bolder Groningen   2011 S. Lemmen Alinghoek Drouwen
1977 H.Niemijer Ado Sappemeer   2012 S. Lemmen Alinghoek Drouwen
1978 G.Jager H-S Sappemeer   2013 L. Lemmen Alinghoek Drouwen
1979 G.Jager H-S Sappemeer   2014 S. Lemmen Alinghoek Drouwen
1980 J.Korthuis Ado Sappemeer   2015 L. Lemmen Alinghoek Drouwen
1981 J.Korthuis Ado Sappemeer   2016 S. Lemmen Alinghoek Drouwen
1982 H.Niemeijer Ado Sappemeer   2017 S. Lemmen Alinghoek Drouwen
1983 H.Niemeijer Ado Sappemeer   2018 M. Nieboer Langs de Kant Winschoten
1984 T.Burghgraef Aniod Delfzijl   2018 A. Meihuizen Alinghoek Drouwen
1985 T.Burghgraef Aniod Delfzijl          
                 
Recordhouder is G.Jager zij werd 14 x kampioen
 
CLUBKAMPIOENEN N.N.K.B.   DAMES
Jaar Club Plaats     Jaar Club Plaats  
1951 Veendam Veendam     1987 Odan Sappemeer  
1952         1988 DkcD Delfzijl  
1953 Niod Groningen     1989 Kio Veendam  
1954 Gooi Ze Om Hoogezand     1990 H-S Sappemeer  
1955 Gooi Ze Om Hoogezand     1991 Kio Veendam  
1956 RoRa Sappemeer     1992 Ado Sappemeer  
1957 RoRa Sappemeer     1993 H-S Sappemeer  
1958 RoRa Sappemeer     1994 H-S Sappemeer  
1959 Doe Je Best Sappemeer     1995 H-S Sappemeer  
1960 Doe Je Best Sappemeer     1996 Ado Sappemeer  
1961 Odan Sappemeer     1997 H-S Sappemeer  
1962 Doe Je Best Sappemeer     1998 H-S Sappemeer  
1963 Doe Je Best Sappemeer     1999 Negen Oogjes Zuidlaren  
1964 Odan Sappemeer     2000 Zuidlaren Zuidlaren  
1965 Odan Sappemeer     2001 H-S Sappemeer  
1966 Odan Sappemeer     2002 Zuidlaren Zuidlaren  
1967 Odan Sappemeer     2003 Zuidlaren Zuidlaren  
1968 H-S Sappemeer     2004 Zuidlaren Zuidlaren  
1969 H-S Sappemeer     2005 Zuidlaren Zuidlaren  
1970 H-S Sappemeer     2006 Ado Sappemeer  
1971 H-S Sappemeer     2007 Negen Oogjes Zuidlaren  
1972 Udi Sappemeer     2008 Zuidlaren Zuidlaren  
1973 Odan Sappemeer     2009 Zuidlaren Zuidlaren  
1974 H-S Sappemeer     2010 Negen Oogjes Zuidlaren  
1975 H-S Sappemeer     2011 Negen Oogjes Zuidlaren  
1976 Odan Sappemeer     2012 Alinghoek Drouwen  
1977 Udi Sappemeer     2013 Alinghoek Drouwen  
1978 H-S Sappemeer     2014 Gooi ze Om Hoogezand  
1979 Udi Sappemeer     2015 Alinghoek Drouwen  
1980 Odan Sappemeer     2016 Gooi Ze Om Hoogezand  
1981 Ado Sappemeer     2017 Gooi Ze Om Hoogezand  
1982 Ado Sappemeer            
1983 Odan Sappemeer            
1984 Udi Sappemeer            
1985 Udi Sappemeer            
1986 Udi Sappemeer            
                 
Recordhouder is H-S   zij werden 14 x kampioen